Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
edi napisał:
to jakas kpina!!!szkoda tych co naprawde maja talent bo o niej za rok nikt juz nawet nie bedzie pamietal.a taki bednarek czy piotr mogli nam jeszcze duzo pokazac.wygrana tej biednej gowniary odebrala szanse na rozwoj prawdziwym talentom.
nie masz racji. bednarek był świetny, ale on i bez wygranej w Mam Talen ma szanse na karierę. A pamiętasz Brodkę, Flintę, Makowieckiego czy Szymona Wydrę? Oni tez nie wygrali Idola, a karierę zrobili. Wygrała jakaś małolata, której już nawet nie pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edi napisał:
to jakas kpina!!!szkoda tych co naprawde maja talent bo o niej za rok nikt juz nawet nie bedzie pamietal.a taki bednarek czy piotr mogli nam jeszcze duzo pokazac.wygrana tej biednej gowniary odebrala szanse na rozwoj prawdziwym talentom.
Kpiną są te twoje wypociny !!! W czym Bednarek-ćpun był lepszy od małej? Ciekaw jestem, czy śpiewał już reggae gdy był w jej wieku? Fakt- mała śpiewa nieciekawie, bazowała na nostalgicznych utworach, ale w barwie jej głosu było coś co sciskało w gardle... Nazywanie kogoś "biedną gówniarą" świadczy tylko o tym jakim jesteś bezmuzgiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda bez wątpienia ma talent, ale występ wczorajszy niestety nie zachwycił. Oczywiście potrafiła omotać widzów wysyłających sms-y - zawsze to lepiej wspomóc budowę domu biednej rodzinie, niż finansować podróż do LA. A co do jury, to chyba nie są to autorytety a wręcz przeciwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygrała dzięki litości,talent na pewno ma ale chłopaki byli lepssi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu wszystko co złe kierujecie na Magdę?? To nie jej wina że ludzie głosowali na nią a nie na Kamila. Mi się podobał obu śpiew ale wygrał lepszy. :DGratulacje;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona zaspiewala beznadziejny powinien wygrac pawel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bozenka napisał:
o co ci chodzi pisze co mysle, po to jest to forum po co ta frustracja... cos nie po twojej mysli to juz tekst"idz sie lecz" bylo kilku innych uczestnikow ktorzy bardziej mi sie podobaja, myslisz ze jestem bez serca?? ano mam wielkie serce! chcialam zeby ten niewidomy chlopak wygral bo ma piekny glos, wspanialy talent, byl genialny jednym slowem, magda ladnie spiewa ale mnie nie zachwycila i to tyle na ten temat... tak jak napisalam, o tyle dobrze, ze bedzie miala swoj pokoj i to, ze wygrala osoba z naszego wojewodztwa
Faktycznie troszke przegiolem,przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ws napisał:
Kaczyński budował 3 siłe gospodarczą w europie. Weź flamaster i obrysuj litwe łotwe estonie polske ukraine moldawie i gruzje - TO ZROZUMIESZ DLACZEGO ROSYJSKIE WŁADZE GO NIENAWIDZIŁY.. EUROPA DLA TEGO TEŻ ZA NIM NIE RPZEPADAŁA! W dobie dzisiejszego niedoboru pracowników w UE i problemów etnicznych - Słowianie (czyt my) jestesmy dla nich idealnym rozwiązaniem na problemy społeczno-gospodarcze - tani, wykształceni i kulturalnie i mentalnie podobni do nich. Ruskim chodziło przede wszytskim o to aby dostawy gazu do UE były przez nich kontrolowane w 100% - a Unia gospodarcza Polski i państw byłego ZSRR byłaby poczatkiem końca dominacji Rosji w tym regionie. Zmarginalizowałaby też rolę Unii i skazała na samotną walkę z problemami społecznymi. Kaczyński był profesorem prawa ? doskonale znał historię i wiedział jak budowac zalezności w europie srodkowowschodniej. W waszych oczach, choćby jego lot do Gruzji z prezydentami był śmieszny, ale dla Narodu Gruzińskiego był aktem odwagi i wsparcia - coś czego choćby Walcząca Warszawa nie miała! - TAK MOI DRODZY BUDUJE SIĘ ZAUFANIE I JEDNOSĆ Z INNYMI NARODAMI. PÓŹNIEJ ZAUFANIE GOSPODARCZE I WSPÓLNE WSPARCIE MILITARNE TO JUŻ TYLKO FORMALNOŚĆ! Wspólna armia i umowa o wsparciu militarnym w razie zagrożenia w naszym regionie byłaby 100 razy bardziej groźniejsza dla Rosji niż 1000 patriotów na Mazurach. Pytanie czy inne państwa były zainteresowane budowniem takiej Unii? ? oczywiście, że TAK! Prozachodni prezydenci jak np Juszczenko, który otwarcie się o tym wypowiadał! Rosja drżała na samą myśl demokratycznego wsparcia Ukrainy i utrwalenia jej przemian ustrojowych w kierunku zachodnim. Niestety - niektorzy krótkowzroczni obywatele naszego kraju nie potrafią dostrzec zza kufla piwa i dopalacza Autorytetu jakim był Lech Kaczyński. Co wiecej Łatwo takim elektoratem rządzić choćby przez banalna manipulację medialną,. Obecna umowa gazowa z Rosją, Darowanie Rosjanom opłaty gazowej za tranzyt oraz oddanie Europol Gaz pod zarząd spółki rosyjskiej jest tylko świadectwem jaki wystawia sobie obecny Polski rząd i dowodem na to, że nie zależy mu na interesie Polski i jej suwerenności. Nadzieja pozostaje w ciagu wydarzeń, które nastąpią po sledztwie w sprawi katastrofy Smoleńskiej! Bowiem stało się to co praktycznie było nie mozliwe, i było niespotykane na skalę światową! Spadł samolot z ludźmi najwyższymi rangą w Panstwie. I coraz bardziej prawdopodobne staje się to, że mógł być to zamach stanu. - Jesli doszło by do takowego ? obecny Polski rzad sprawuje władze bezprawnie i wszelkie decyzje przez niego podjęte są nieważne. Wówczas Rosja dalej wisi nam 150mld PLN za tranzyt (co stanowczo poprawia nasza sytuacje budzetową) jak i odzyskujemy kontrole nad rurociągiem przebiegajacym w Polsce! Cieszy też fakt, że w kontekscie takowego zamachu stanu juz niekt nie będzie załował czystek w WSI, Gazecie wyborczej i innych srodowiskach, wbrew logice wspierających nie polską ale rosyjska racje stanu. Mam nadzieje, że po rychłej publicznej kompromitacji obecnie rządzących jak i całego śledztwa w sprawie katastrofy, do władzy dojdą obecni ludzie w wieku 30-40 lat, wykształeceni, którzy niewuikłani w zalezoności starego systemu może wreszcie wyprowadzą Polskę na tor niezależności. PS dodam na koniec ze ten tekst byl dzis 27.11.2010 skutecznie usuwany z forum onetu jak i interii. W sumie nie wiem czemu, bo nei narusza regulaminu ani zasad. ? cóż trochę czuje sie jak w ruchu oporu.. heh PS2 Jeśli ktos ma wątpliwosci co do stanowiska Rosji w sprawie Polski to przypomne, że w kontekscie dzisiejszej ?demokratycznej? Rosji ? choćby otruto Juszczenke, Zabito Politkowską, Najechano Gruzję (pod pretekstem uciskania mniejszości Rosyjskiej).. natoamist prawda była taka, że Juszczenko chciał niezaleznosci Rosji, Politkowska obnażała działania GRU i KGB, A Gruzja chciała ubić interes i eksportowac niezależnie rope i gaz na zachód z Azerbejdżanu. Jesli ktoś myśli że Rosja dziś jest uczciwym i szczerym parterem gospodarczym to się grubo myli. I tu moje słowa do naszych obecnych władz! KAŻDY! ALE TO KAŻDY kto w historii układał sie z Rosją zdradzajac swój kraj został na końcu przez Rosjan zmieciony z powierzchni ziemi, choćby po to aby nie było dowodów i smrodu. I nie wazne co Ci jeden z drugim obiecano, może całą góre złota, a może wyspe na Karaibach... To, że dziś cie poklepują po plecach nie znaczy, że to dostaniesz. I nawet jeśli całe życie do tego cię przygotowywano to również wiedz, że matka Rosja nawet własnych ?wiernych? dzieci się pozbywała w okrutny sposób. I nie ważne czy twoją rolą było tylko przymknięcie oczu na prawdę czy aktywne wspomaganie obcych interesów. PS3 Nie uważam aby politykę zagraniczną należało prowadzić w sposób otwarty i krzyczacy tak jak to robił Kaczyński ? uważam, że w wielu sprawach konieczna jest dalekoidąca powściągliwość i tajemnica. Ale całkowite oddanie sledztwa Rosjanom, podpisywanie takich a nie innych umów gospodarczych zaraz po katastrofie było conajmniej strzałem w stope i jawnym działaniem na niekorzyść Państwa Polskiego.
Dlaczego kopiujesz i wklejasz wypowieszi innego autora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrała bezwględnie najbardziej utalentowana uczestniczka tego programu a wszystkim tym, którzy w swojej wsiowej zawiści piszą tutaj pełne zazdrości wpisy powiem tyle: Cham ze wsi wyjdzie, wieś z chama nigdy. I malkontenci tutaj obecni sa tego żywym dowodem. Zazdrościcie małej, że wygrała? Wystartować w nastepnej edycji i po sprawie, przecież nikt nikomu niczego nie zabrania, nieprawdaż? Zamiast sączyć jad, pogratulujcie, ta dziewczynka jest obdarzona niesamowitym głosem i talentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULACJE MAGDO !!!!!! SUPER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje za wygraną , ale niestety byli lepsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Magda wygraną odda rodzicom, a oni wsadzą w dom. Przez swoją biedę dziewczyna straci wygraną, a powinna ją przeznaczyć na swoją edukację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
Media Regionalne nigdy by nie kradły cudzej własności chuju ! To uczciwe chłopaki i nie ćpają
Dodaj jeszcze że tam pracują same Ryśki a wiadomo "Wszystkie Ryśki to porządne chłopy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje Madziu:)) Gdybym był Wójtem Gminy Niedrzwica Duża to przyznałbym jej dodatkową nagrodę za rozsławienie gminy oraz zwolnił z podatku od domu, który chce wybudować Magda:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dla mnie mistrzem jest PAWEL EJZENBERG. rowniez jestem zmuszona skrytykowac magde, bo jej wystep kompletnie nie przypadl mi do gustu, wiem, ze ma talent i potezne glosisko ale po prostu moim zdaniem byli o wiele lepsi i bardziej ciekawi ludzie tj. pawel, piotr i MMaI. tez jestem zdania, ze ludzie zaglosowali na biedna dziewczyne ze wsi a nie na wielki talent, ktory niewatlpiwie posiada pawel- jest niewidomy, a pieknie spiewa ma wspanialy glos i w dodatku cudownie gra na pianinie! to jest sztuka!!! takich dzieciakow jak magda sa tysiace, ktore pieknie spiewaja, ale jakbuy moja corka chciala wziac udzial w MT to powiedzialabym jej zeby poczekala jeszcze kilka lat... tak oczywiscie, zdejmijcie podatek z budowy domu i w ogole jeszcze zorganizujmy wieeeelka zbiorke na czesc welcow! bo jestem pewna ze nowy samochod i ciuchy tez by sie przydaly. no i moze wycieczka do disneylandu. i na mnostwo slodyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewazne kto i jak glosuje, WAZNE KTO LICZY GLOSY w tym wypadku sie 100% sprawdzilo. magda dostanie skrzypce a starzy spłacą długi także mozemy powoli robic wielka zbiorke pieniedzy na wille dla madzi! pieniadze wplacajcie na konto tvn! tvn to żal.pl bo wszystko ustawiane, chcieli zeby wynik byl kon trowersyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak możecie otwierać swoje wredne gęby żeby wypuszczać z siebie taki jad w kierunku dziecka Nie musicie tego oglądać jak wam się nie podoba werdykt. Dobrze że mała wygrała jest z naszego województwa i jest sympatyczną małą dziewczynką, która zna już trochę życia. Życzę Ci dziecinko żeby dobrze i szczęśliwie mieszkało Ci się w nowym domku. Cieszę się, że dostałaś taką szansę. Zazdrośnicy trzeba było głosować na swoich. Nie wyrzucajcie z siebie takiej ilości żółci w kierunku małej bo ona może nie być gotowa na takie chamstwo, przypadkowo może tu trafić. Przypomnijcie sobie że po lewej stronie powinniście mieć serce. Pomyślcie najpierw bo możecie komuś zrobić krzywdę głupim pisaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygrała 80-letnia 11-latka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UZEKŁA MNIE TWOJA HISTORIA napisał:
PROSZE PANSTWA, UROCZ MADZIA WELC ZWYCIEZYLA W 3 EDYCJI PROGRAMU "URZEKŁA MNIE TWOJA HISTORIA" HEHEHEHE GRATULUJE GUSTU, CALA POLSKA ZAFUNDOWALA CHALUPE WELCOM JAKBY WYGRAL NP EJZENBERG ALBO KAMIL TO MIELIBY KASE NA WYDANIE PLYTY, PROMOCJE, KONCETY, STUDIO PRPOFESJONALNE, MOZNA WYMIENIAC I WYMIENIAC
Może najpierw nie Cię uRZeknie słownik? A Madzi należą się gratulacje .Ma dziecko talent i niech Jej będzie lepiej w nowym domu i we własnym pokoju,o którym tak marzy.Zazdrośnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no teraz kariera stoi przed nia otworem wiec musi byc przygotowana i na ataki, bo wiadomo- nie mozna sie wszystkim podobac! jak dla mnie, to niech ona spiewa, bo ma glos, ale nie powinna byla wiecej opoiwiadac o tym ze chce chalupe wybudowac! teraz wybuduje chalupe, nagra plyte i bedzie gadac: kupujcie moje plyty bo chce kupic mamusi samochod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...